Co nás čeká

Blok 2 Deutsch

Projekty obce

Projekt komunitního centra STODOLA

Poznejte zelené srdce Česka

 Poznejte zelené srdce Česka 

Vysočina Tourism

Logo a odkaz na prezentaci http://www.vysocina.eu

Koruna Vysočiny

logo Koruna Vysočiny

Penzion na Křižánkách

Z lásky k místní krajině a tradicím jsme si v obci Křižánky v roce 2006 postavili rodinný penzion, který jsme v následujících letech rozšířili o další budovu. Tím se nám z původně dvaadvaceti míst k ubytování zvýšila kapacita více než dvojnásobně. Aktuálně nabízíme ubytování až pro 37 hostů.

Můžete si u nás vybrat ubytováni v apartmánu s kuchyňkou či v samostatných pokojích bez ní. Nebudeme vám bránit, pokud v zimě zatoužíte ohřát se u našich kachlových kamen nebo v létě osvěžit v bazénu, který pro vás připravujeme.

V ceně je zahrnuta snídaně formou švédského stolu. Je možné si přiobjednat polopenzi a také kdykoli dokoupit drobné občerstvení.

Pro uspořádání společenské události, jako je např. firemní pobyt, rodinná oslava či svatba, jsou k dispozici dvě společenské místnosti, z nichž v té větší se nachází vlastní bar s výčepem a vstup na venkovní terasu.

Počet lůžek: 37 + 5 přistýlek (5 x čtyřlůžkový pokoj, 1 x třílůžkový pokoj, 7 x dvoulůžkový pokoj); penzion také disponuje jedním bezbariérovým pokojem
Vybavení pokojů: Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, ledničku, televizi, některé pokoje mají kuchyňský kout vybavený mikrovlnou troubou a dřezem  
Stravování: Snídaně nebo polopenze
Parkování: Zdarma u penzionu (vlastní parkoviště)
Wifi připojení: Zdarma
Ostatní: K dispozici jsou dvě společenské místnosti s kapacitou 35 a 70 osob
Webové stránky: www.penzionnakrizankach.cz
Rezervace: http://penzionnakrizankach.cz/rezervace
Kontakt: +420 731 029 031, +420 603 428 081, +420 566 523 213; info@penzionnakrizankach.cz

 


 

GPS: 
49.6930103N, 16.0598794E