Projekt sociálního bydlení

Stavební úpravy obecního úřadu - 3. etapa

Projekt bude realizován v rámci programu PORV MMR. V rámci realizace projektu budou provedeny stavební úpravy čelní strany budovy obecního úřadu. 3. etapa navazuje na předchozí dvě samostatné etapy, které proběhly v minulých letech. Původní plechová vrata budou vybourána. Dojde k instalaci plastových dveří a oken s novou podezdívkou. Na čelní stranu budovy bude instalován nový fasádní systém s probarvenou omítkou a s pryskyřičnou mozaikovou omítkou v soklové části. Nad novými okny bude instalována nová stříška. Předpokládaná délka stříšky je 8,1m. Plocha nové fasády mimo soklovou část – 38 m2. Plocha fasády v soklové části – 18 m2. Stavební úpravy čelní strany budovy OÚ je jednou ze samostatných etap projektu Obecní úřad Křižánky - Stavební úpravy, přístavba hasičské zbrojnice, kterou lze realizovat v rámci PORV MMR. První etapa zahrnující stavbu zbrojnice a druhá etapa zahrnující přístavbu výtahové šachty již proběhla v minulých letech. Obě etapy byly ukončeny v obou případech formou vydání ROZHODNUTÍ - PŘEDČASNÉ UŽÍVÁNÍ. Přístavba výtahu bude jako samostatná etapa zakončena stejným typem rozhodnutí, případně kolaudačním rozhodnutím.

Datum zahájení:
03.06.2012