Co nás čeká

Projekty obce

Projekt komunitního centra STODOLA

Poznejte zelené srdce Česka

 Poznejte zelené srdce Česka 

Vysočina Tourism

Logo a odkaz na prezentaci http://www.vysocina.eu

Koruna Vysočiny

logo Koruna Vysočiny

Dar do tomboly

DAR DO TOMBOLY

V sobotu 16. listopadu 2013 se ve Vzdělávacím centru koná

MARTINSKÁ ZÁBAVA.

Prosíme tímto naše občany o příspěvek do tomboly. Vzhledem k tomu, že se  nám čím dál hůře daří získávat sponzorské dary od firem, napadlo nás jiné řešení. Udělejme si tombolu z darů naší zahrádky, či z pochutitn domácí kuchyně, výrobků šikovných kutilů...

Každého určitě potěší výhra ve formě bábovek, zavařenin, marmelád, punčů, utopenců, paštik, dýní, domácích sirupů, mazání, vajíček, sušených hub, bylinek, pletených ponožek, obrázků od dětí... Fantazii se meze nekladou. Samozřejmě nepohrdneme i čímkoli jiným.

Své příspěvky můžete nosit do obchodu nebo na obecní úřad do středy 13.11. 2013.

Výdělek z TANEČNÍ ZÁBAVY bude věnován na obnovu dětského hřiště v naší obci.

Za jakékoli dary, či dárky předem děkujeme.

Český svaz žen Křižánky