Co nás čeká

Projekty obce

Projekt komunitního centra STODOLA

Poznejte zelené srdce Česka

 Poznejte zelené srdce Česka 

Vysočina Tourism

Logo a odkaz na prezentaci http://www.vysocina.eu

Koruna Vysočiny

logo Koruna Vysočiny

Hodina Země 2018

Obec Křižánky Vás srdečně zve na akci HODINA ZEMĚ. Akce se uskuteční v sobotu 24. 3. 2018 od 20:00 v Obecní kavárně.  Pojďme společně oslavit tuto událost posezením při svíčkách.  Součástí akce je promítání filmu Aldabra – byl jednou jeden ostrov.

Součástí akce bude také BĚH PRO ZEMI (od lampy k lampě). Sraz účastníků v 18:30 u obecního úřadu. Čeká nás příjemný okruh dlouhý 7,3 km s převýšením 140 m okolím naší obce.  Pojďte se s námi proběhnout a zhasnout na hodinu osvětlení v obci.  Trasu je možné absolvovat také na koloběžce či kole.  V cíli čeká na všechny účastníky pamětní medaile.  Tempo běhu určuje nejpomalejší běžec .