Co nás čeká

Projekty obce

Projekt komunitního centra STODOLA

Poznejte zelené srdce Česka

 Poznejte zelené srdce Česka 

Vysočina Tourism

Logo a odkaz na prezentaci http://www.vysocina.eu

Koruna Vysočiny

logo Koruna Vysočiny

Křižánky převzaly cenu za kvalitu ve veřejné správě

V reprezentativních prostorách pražského Obecního domu byly v rámci 8. Národní konference kvality ve veřejné správě slavnostně předány zástupcům obcí a regionů ceny Ministerstva vnitra za kvalitu a inovaci ve veřejné správě za rok 2011.

 

Ministerstvo vnitra každoročně oceňuje úspěšné postupy místních samospráv v oblasti kvality veřejné správy. Křižánky byly vůbec jedinou obcí ČR, která toto ocenění letos získala. Mezi další oceněné se zařadila pouze města, kraje, mikroregion a  státní organizace.  Malé Křižánky ostatně zmátly i moderátora celé akce Michala Jančaříka, který "povýšil" Křižánky na město, což u řady účastníků vyvolalo velký rozruch :).

Celkem bylo rozdáno 30 cen.  Pro naši obec je toto ocenění obrovským úspěchem, které naší obec řadí do prestižní společnosti několika málo organizací naší země. Ocenění by nám mělo pomoci při získávání dalších dotací pro rozvoj naší obce.

V tomto roce jsme  získali bronzový stupeň této ceny. Příští rok se budeme  ucházet o vyšší stříbrný stupeň. Doufejme, že budeme opět úspěšní. 

Další informace naleznete na stránkách www.konference8q.cz.