Co nás čeká

Projekty obce

Projekt komunitního centra STODOLA

Poznejte zelené srdce Česka

 Poznejte zelené srdce Česka 

Vysočina Tourism

Logo a odkaz na prezentaci http://www.vysocina.eu

Koruna Vysočiny

logo Koruna Vysočiny

Návštěva celorepublikové komise soutěže Vesnice roku 2012

 

V pátek 7. září nás navštívila hodnotitelská komise celostátního kola vesnice roku. Na čtyřhodinovém programu návštěvy se podílelo velké množství našich občanů. Komise si prohlédla vzdělávací centrum, školu, náves, obecní úřad i hasičskou zbrojnici. Následovalo seznámení s našimi spolky a poté projížďka po okolí naší obce. Vrcholem celé akce byly farmářské trhy, které byly pro hodnotitelskou komisi velkým překvapením na závěr. Všechny přítomné na závěr návštěvy potěšil pěknými slovy ředitel komise - starosta Ratměřic - Viktor Liška, který pochválil jak naši vesnici, tak náš společenský život. 
Celé odpoledne bylo i takovou malou tečkou za letní sezónou, kdy se konala jedna akce za druhou. Většina návštěvníků trhů proto zůstala na místě i po odjezdu komise a užívala si pěkného odpoledne až do pozdních hodin.  
Všem, kteří s programem návštěvy pomohli, patří velké poděkování.
 
Fotografie z návštěvy komise si můžete prohlédnout zde: http://obeckrizanky.rajce.idnes.cz/Komise_vesnice_roku_7.9.2012_celorepublikove_kolo/