ZAPOJTE SE S DĚTMI DO PRÁZDNINOVÉ SOUTĚŽE ČESKÉ TELEVIZE DÉČKO

zapas-stoleti-schranka-v-prirode.jpg (2.01 MB)

U nás v Křižánkách také můžeš získat heslo!


Jdeme na to!

Příběh soutěže

Celé Déčko po vzoru dospělácké olympiády propadlo sportování. Naši hrdinové z Déčka šlechetně přijali do turnaje ve vybice dokonce i odvěkého nepřítele Černobíla a jeho družstvo svalovců. Vysvalení golemové však hbitě vybili všechny favority z Déčka – Prgu, Vrtulku, Zajíce a další déčkové borce – a Černobíl je zákeřnou lstí uvěznil na střídačce. Je to samozřejmě obří švindl a Déčko zůstalo jako opařené…

Zbylým nevybitým hrdinům z Déčka – vesměs samým nesportovcům – nezbývá nic jiného než sehrát s Černobílovým nefér družstvem zápas století, osvobodit své přátele a zachránit tak Déčko v jeho současné podobě.

Jak mohou děti Déčku pomoci?

Děti a jejich (pra)rodiče vybízíme, aby společně vyrazili na výlety po České republice a objížděli soutěžní místa, sbírali hesla („zelená“ ve schránkách v přírodě, „červená“ v infocentrech a institucích) a plnili drobné sportovní úkoly ze schránek v přírodě a Tréninkových deníků. Posílají tak hrdinům z Déčka „zdatnost“ a pomáhají je vytrénovat na Zápas století s Černobílem. Hesla pak zadávají na webu soutěže nebo v aplikaci Léto s Déčkem a mohou tak soutěžit o ceny.

Jak se zapojit?

Zaregistrujte se na stránce www.zapas-stoleti.cz nebo se přihlaste k Déčko účtu a podle mapy si naplánujte tři výlety tak, aby aspoň jeden byl značen červenou značkou a aspoň jeden zelenou značkou. Můžete tedy absolvovat dva výlety na červené stanoviště a jeden výlet na zelené stanoviště, nebo naopak dva výlety na zelené stanoviště a jeden výlet na červené stanoviště. Na každém stanovišti získáte heslo, které poté zadejte v aplikaci Léto s Déčkem nebo na webu www.zapas-stoleti.cz.

Co můžete vyhrát?

Soutěžíme o deset digitálních Déčko fotoaparátů, o sto Déčko sluchátek a o tisícovku hlavolamů „patnáctka“ s motivem Déčka.

Soutěžit mohou i rodiče

Rodiče mají svou soutěž na sociálních sítích. Stačí, aby na Facebook ČT Déčka pod soutěžní příspěvek do komentáře umístili fotografii z výletu.

Každý týden vybere tým Déčka 4 výherce, kteří získají karetní hru Deník malého poseroutky.

Tím, že fotku vložíte do komentáře a označíte hashtagem, jste automaticky zařazeni do soutěže a souhlasíte se zveřejněním a dalším užitím fotky v této kampani. Prosíme vás, abyste se nefotili se soutěžními hesly a neprozrazovali je tím. Neukazujte prosím ani přesné místo nálezu schránky v přírodě.

zapas-stoleti-momentka.jpg (937 KB)

zapas-stoleti-pro-ticy-1920x1080-v01.png (77 KB)

  Prosím čekejte...