TURISTA

Vážení návštěvníci, vítáme vás v obci Křižánky, která je jednou z významných obcí turistického regionu Vysočina. Křižánky vám nabízí příjemné prostředí pro trávení vaší aktivní i odpočinkové dovolené.

Ubytovat se můžete v rodinných penzionech, které nabízí plný komfort a nebo si vybrat ubytování v soukromí.

restauracích a místních hospůdkách se výborně najíte a ochutnáte slané a sladké pochoutky postavené především na kvalitních domácích surovinách od lokálních dodavatelů.

Ke sportovnímu vyžití vám bude sloužit místní víceúčelové hřiště a milovníkům cykloturistiky obec nabízí několik vytipovaných cyklovýletů.

Pěší turisty potěší zejména tři naučné stezky a několik značených turistických tras.

Při své návštěvě nezapomeňte také navštívit Galerii Na Milovské huti, která se nachází na naučné sklářské stezce mezi Čtyřmi palicemi a obcí Křižánky.

Díky ideální poloze obce, které se nachází v samotném srdci Žďárských vrchů, můžete také podnikat výlety do všech světových stran na nedaleká turisticky zajímavá místa (Devět skal, Bílá skála, Lisovská skála, Malinská skála, Drátenická skála, Čtyři palice, Velké Perničky, Zkamenělý zámek, Lovecký zámeček Karlštejn,…).

Dříve než nás osobně navštívíte, přijměte naši nabídku k prohlídce stránky TURISTA, která vám ukáže jen zlomek toho, na co se můžete v naší obci těšit.

  Prosím čekejte...