Roubenka V pohádce

Adresa: Moravské Křižánky 1, 592 02 Křižánky

tel: +420 736 464 1­49,

Srdečně Vás zveme do naší kouzelné Roubenky V pohádce, která je přes 250 let stará, prošla velmi citlivou rekonstrukcí a nyní je součástí seznamu Kulturních památek. Užijete si velmi výjimečný pobyt, kde se budete díky autenticitě a atmosféře starých časů cítit opravdu jako v pohádkovém světě. Velká, květinami posetá zahrada na jihozápadní straně Vám poskytne klidné zázemí pro trávení Vaší dovolené na čerstvém vzduchu. V létě se navíc naložíte do venkovního bazénu.

Celková kapacita 6 dospělých osob lze rozšířit o dítě do 5 let zajištěním prostorné dětské postýlky. Historické stavení disponuje podlahovým vytápěním a nádhernými dobovými kamny – je zde spojena tradice s troškou moderního světa, abyste se u nás cítili pohodlně a odvezli si nezapomenutelné zážitky. Chalupu Vám rádi pronajmeme během celého roku včetně vánočního období a Silvestra. Vezměte svoji milovanou rodinku nebo přátelé na dovolenou, kde se budete cítit jako u babičky na prázdninách.

facebook-2.png (247 KB)

Je pro nás důležité, abyste si v Roubence V pohádce svůj pobyt naplno užili a poznali zas trošku jiný pocit díky jedinečnému prostředí chalupy. Na Vaši návštěvu se velmi těšíme.

  Prosím čekejte...