Roubenka U Jakuba

Adresa: České Křižánky 4, 592 02 Křižánky

tel: +420 724 331 2­90, e-mail: roubenkaujakuba@gmail.com

Roubenka

Tradiční staročeská roubenka nabízející ubytování pro 16 lidí. Kompletně vybavená a nově zmodernizovaná chalupa s 6 pokoji, kde každý pokoj má vlastní sociální zařízení. Nová a plně vybavená kuchyň, která uspokojí i náročnějšího jedlíka. Velká prostorná společenská jídelna a obývací pokoj s TV, kachlovými kamny, WiFi. Dále k dispozici kulečník, stolní fotbálek a nově zrekonstruovaná sauna s relax zónou.

Stodola

Jste parta nadšených turistů, cyklistů či jen početná rodina a hledáte společné ubytování? Pak právě pro Vás nabízíme ubytování ve „společenské“ stodole, kde podkroví skrývá 15 lůžek pro přespání, sociální zařízení, sprchové kouty (zvláště dámské a pánské). Hlavní předností stodoly je však její společenská místnost, která přímo vybízí k uspořádání svateb, rodinných oslav, večírků či jen posezení s přáteli. Samozřejmostí je vybavená kuchyňka.

Vejmínek

Útulné ubytování pro 6 osob na vejmínku z 17.století, kde na Vás historie dopravdy dýchne.
K dispozici 2 ložnice, vybavená kuchyň. Každá ložnice má vlastní sociální zařízení.

bb99cef3-e742-4fa7-9912-7ae840fc9314.png (378 KB)

Stylové a levné ubytování Vám poskytnou naše objekty – Roubenka u Jakuba, Stodola nebo Vejmínek. Pokud hledáte ubytování na Vysočině nebo ubytování na Žďársku, zarezervujte si termín u nás. Zaručujeme Vám, že si pobyt opravdu užijete. 

Těšíme se na Vás.

  Prosím čekejte...